facebook

Centrum Leczenia Bólu i Odnowy Biologicznej (Fizjomed-spa) to istniejąca od 1999 r. firma zajmująca się leczeniem z zakresu medycyny fizykalnej oraz skojarzona z nią odnowa biologiczna. Została ona stworzona na potrzebę holistycznego dbania o zdrowie, urodę i dobre samopoczucie pacjenta.
Czytaj więcej »

Szybki kontakt:     tel.: +48 608-409-235             Mapa strony       Kontakt
* * * * * * * * * *

PROGRAMY ODCHUDZAJĄCE

*

Indywidualne Programy  wyszczuplające

Mamy dla Państwa zestawy zabiegów dobierane indywidualnie do potrzeb i oczekiwań naszych Pacjentów.
Regeneracja tkanki tłuszczowej odbywa się za pomocą specjalistycznych zabiegów opartych na medycynie fizykalnej. Dobór i częstotoliwośc wykonywanych zabiegów są ściśle związane z indywidualnymi potrzebami organizmu i są  dostosowywane do pacjęta , jego oczekiwań. Jednocześnie  brane są pod uwagę współistniejące schorzenia  danego organizmu , które często są przyczyną niepraiwdłowości zachodzącuch w funkcjonowaniu np. przemian metabolicznych organizmu.
Nasze zabiegi są bezinwazyjne i zupełnie bezpieczne .

Indywidualne Programy

Wskazania:

  • zaburzenia przemiany materii
  • obrzęki limfatyczne
  • otyłość polekowa
  • otyłość wieku menopauzalnego
  • nadmiar tkanki tłuszczowej  na różnym podłożu

 

BODY DE LUX - AFRODYTA

Ekskluzywny zabieg intensywnie ujędrniający i modelujący ciało. W skład zabiegu wchodzi peeling, masaż ręczny, wprowadzenie serum za pomocą zabiegów z zakresu medycyny fizykalnej, maska na ciało.

BODY DE LUX - MINI (Wersja skrócona Afrodyty)

W skład zabiegu wchodzi peeling, masaż ręczny i wprowadzenie serum za pomocą zabiegów z zakresu medycyny fizykalnej.

TERAPIA SLIM

Zabieg dla osób z widocznym cellulitem, z nadmiernie rozwiniętą tkanką tłuszczową.W zestawie zabiegów oferujemy drenaż limfatyczny, zabiegi specjalistyczne z zakresu medycyny fizykalnej, zabiegi z zakresu krioterapii, masaż specjalistyczny, hydroterapię, maski na ciało.

TERAPIA SLIM - TERMO

Ten zestaw zabiegów przeznaczony jest dla osób z opornym cellulitem i z nadmiernie rozwiniętą tkanką tłuszczową.

TERAPIA "SOS"

Zabieg dający szybki efekt wygładzenia i maksymalnej regeneracji skóry. Polecamy dla osób, które chcą błyszczeć wyglądem w krótkim czasie efekt liftingu, poprawy napięcia skóry.

 

Cavi-Lipo to urządzenie pozwalające w bezpieczny i skuteczny sposób pozbyć się nadmiaru niechcianej tkanki tłuszczowej lub zlikwidować cellulit, wykorzystujące zmodyfikowaną i ulepszoną technologię kawitacji ultradźwiękowej.


Działanie:
Fala ultradźwiękowa wytwarzana przez Cavi-Lipo uderza w komórki tłuszczowe, powodując, że ich zawartość zaczyna dynamicznie zmieniać swój stan i objętość. W wyniku tego powstają pęcherzyki zwane bąblami kawitacyjnymi, które zwiększają swoją objętość, a następnie pękają uwalniając rozpuszczony tłuszcz do przestrzenii międzykomórkowych, skąd zostaje on bezpiecznie usunięty drogami limfatycznymi.


Efekty:
Po zabiegu możemy spodziewać się redukcji tkanki tłuszczowej do ok. 1-2 cm z obwodu np. pasa lub uda. Po serii 6 zabiegów powinniśmy spodziewać się 5-8 cm, w niektórych przypadkach nawet dwukrotnie większych spadków obwodów. Rezultaty zabiegu zależą od wielu czynników; dieta i styl życia mają ogromne zanczenie, ale także sposób ułożenia komórek tłuszczowych czy uwarunkowania genetyczne.


Bezpieczeństwo:
Cavi-Lipo jest w 100% bezpiecznym rozwiązaniem, dzięki wykorzystaniu technologii nakładania się wielu fal osiągnięte zostają znacznie lepsze rezultaty bez zwiększania mocy czyli bez powstania ryzyka poparzeń. Energia emitowana przez Cavi-Lipo rozchodzi się na boki a nie pionowo wgłąb, redukuje to ryzyko penetracji przez fale niepożądanych obszarów, w tym kości i narządów wewnętrznych.Urządzenie Cavi-Lipo jest jedynym w swoim rodzaju dostępnym na rynku; technologia wykorzystana w Cavi-Lipo jest opatentowana i wykorzystana po raz pierwszy w urządzeniach estetycznych. Zredukowane zostały również wibracje i hałas w porównaniu do konkurencyjnych urządzeń.


Cavi-Lipo ma CE w dwóch dyrektywach, oprócz tego certyfikaty takie jak: ISO 9001, ISO 13485 (dyrektywa medyczna) oraz amerykańskie FDA.

*

Centrum Leczenia Bólu
i Odnowy Biologicznej

Krosno - ul. Bursaki 29
Jastarnia - ul. Błękitna 16
realizacja: indemi.pl