facebook

Centrum Leczenia Bólu i Odnowy Biologicznej (Fizjomed-spa) to istniejąca od 1999 r. firma zajmująca się leczeniem z zakresu medycyny fizykalnej oraz skojarzona z nią odnowa biologiczna. Została ona stworzona na potrzebę holistycznego dbania o zdrowie, urodę i dobre samopoczucie pacjenta.
Czytaj więcej »

Szybki kontakt:     tel.: +48 608-409-235             Mapa strony       Kontakt
* * * * * * * * * *

MASAŻ ŚWIECAMI

Firma Fizjomed Spa poszerza swoją ofertę o nowy zabieg z wykorzystaniem unikalnych świec do ciepłego, głęboko relaksującego masażu. Bazę aromatycznych produktów stanowi wyjątkowe połączenie masła shea i illipe oraz cenionych w kosmetyce olejów, m.in: sojowego i jojoba. Kompozycja tych niezwykłych wyrobów wzbogacona została zawartością wosku pszczelego oraz odmładzającą witaminą E.

*

Kosmetyki doskonale rozprowadzają się na skórze, a tym samym chronią ją, otulając kojącym ciepłem i zmysłowym zapachem.

Świece do masażu  rozpieszczają bogactwem witamin oraz składników regenerujących, zapewniając skórze nie tylko długotrwałą miękkość, nawilżenie i ponętny, młody wygląd, ale również skutecznie wspomagając walkę z cellulitem i rozstępami.

Masaż aromatycznymi świecami  to wyjątkowe, niezapomniane przeżycie, które wprowadza w stan zmysłowych doznań, głębokiego odprężenia i relaksu.

Świece posiadają optymalną temperaturę topnienia dzięki czemu są bezpieczne dla skóry i nie wywołują  jej podrażnień.
Serdecznie zapraszamy na niezapomniany relaks.

*

Centrum Leczenia Bólu
i Odnowy Biologicznej

Krosno - ul. Bursaki 29
Jastarnia - ul. Błękitna 16
realizacja: indemi.pl